Oma objektidel koristades kasutame Sveitsi firma Hageleitner hooldustooteid.

PERLGLANZ

Suurendamiseks kliki pildil

Kasutatakse sanitaarruumide puhastamisel ja desinfintseerimisel.

Tootel on nii  puhastus-kui desinfitseerivad omadused, igapäevasel koristusel kasutades hoiab ta ära katlakivi tekke. Sobib nii keraamilistele, fajanss kui ka roostevabadele pindadele. Peale kasutamist loputada pinnad puhta veega ja kuivatada.

Toode müüakse konsentraadina, puhastamiseks on vajalik valmistada lahus. Tavakoristusel tehakse lahus 1:200, tugeva mustuse ja atlakivi olemasolul lahjendada 1:20.

 

FORTE

Suurendamiseks kliki pildil

Kasutatakse põhipuhastusena tualettruumides, kahhelpindadel ja pissuaarides.

Lahustab uriinijäägid, rooste - ja  lubjasetted, samuti tsemendi-mördi jne jäägid kahhelpindadelt. Vahend kanda pinnale, lasta toimida ca 5-7 minutit ja siis eemaldada puhta vee ja pesukäsnaga, pinnad loputada. Jälgida, et vahendi jääke ei jääks roostevabadele pindadele, segistitelejne, et vältida kroomitud pindade rikkumist.

Toode müüakse konsentraadina, lahus teha vastavalt mustuse astmele 1:5 kuni 1:20.

 

UROPHEN

Suurendamiseks kliki pildil

Tugev sanitaarne puhastusaine. Sanitaarruumides WC-pottide ja pissuaaride puhastuseks. Väldib ebameeldivate lõhnade teket. Eemaldab setteid ja jääke nagu uriin, rooste, lubjasetted (katlakivi).

Kanda lahjendamata puhastusvahend pinnale, lasta toimida 5-7 minutit ja siis loputada, kuivatada. 

Ei tohi kasutada happekartlikel pindadel.

 

GLASSEFFEKT-klaasipesu

Suurendamiseks kliki pildil

Klaasipesuvahend.

Müüdav lahus on valmis kasutamiseks.  Eemaldab õlised ja rasvased jäägid klaaspindadel (sisaldab ammoniaaki). Soovitame kasutada vahuotsikut, sest vaht kinnitub tugevalt ja on seetõttu sobilik vertikaalsete pindade puhastamiseks. Peale mikrolapiga puhastamist kuivatada pind sinise paberiga. 

 

ORANGE POWER

Meeldiva apelsinilõhnaga üldpuhastusaine.

Müüakse konsentraadina, igapäevaseks puhastuseks valmistada lahus. Vahutab tugevasti. Ei sobi masinpesuks kombimasinatesse.

Sobib kõikide pindade puhastuseks- põrandad, seinad, puitpinnad, PVC katted, linoleum, epo-põrandaketted, plastpinnad. 

Pinnad pesta lahusega, vajadusel kuivatada.